Kombi Servisi Çağır | Kombi Bakımı

Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Arıza Tespit ve Tamir
Acil Kombici
0(553) 847 50 28
0(216) 611 49 29
WhatsApp Hattı
0(553) 847 50 28
Mobil & Whatsapp

Petek Temizliği

Pek çok merkeze yönelik petek temizliği hizmetleri aynı fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Burada evlerin ya da ofislerin dağılmasına ve kirlenmesine yer verilmeden temizlik hizmetlerine yer veriliyor. Çünkü direk olarak borular ve betek içlerinden gerekli temizlik hizmetleri sunulmaktadır. Bu temizlik işlemleri kullanıcıların daha verimli ısınma sistemlerine sahip olmalarını sağlıyor. Üstelik ısınmak adına eskisiden daha az faturaların ödenmesi de mümkün hale geliyor. Sağlıklı yaşam adına da peteklerin doğru sıcaklığa ulaşmaları önemlidir. Bu yüzden de en kısa sürede bakımları için bizimle irtibata geçmeli ve uzmanlardan yardım almalısınız.

Sökmeden Petek Temizlenmesi

Isınma sorunlarının giderilmesi için petek temizliği son derece önemlidir. Bu konuda çalışmaların uzmanlar tarafından titizlikle yapıldığını göreceksiniz. Belirli tesisat sistemleri üzerinden temizliklere yer verilmektedir. Öncelikli olarak kombi tesisatı üzerinden çalışmalara yer veriliyor. Devamında ise petekler için geçerli tesisatların temizliği yapılacaktır. Borular üzerinden bu temizleme işlemlerine yer veriliyor. Bu yüzden herhangi bir petek sisteminin sökülmesi ya da yerinden çıkarılması söz konusu değildir. Bu durum kullanıcıların daha memnun olmasını da sağlıyor. Petek içlerinde biriken pisliklerin etrafa yayılması engelleniyor. Bu sayede ev ya da ofislerin de temizlik sırasında kirlenmemeleri mümkün hale geliyor. Borular içerisinde tüm pisliklerin de tuvalet giderler üzerinden dışarıya atılmaları sağlanıyor. Bu durum tazyikli sular üzerinden de denetlenmektedir.

Petek Temizliği Neden Önemlidir?

Peteklerin temizliği adına kullanılan kimyasallar uzmanlar tarafından belirlenmektedir. Buradan müşterilerin bu konuda çalışmalara yer vermemesi gerekiyor. Petek temizliği sonucunda avantajlı olacağınız önemli konular bulunuyor. Şöyle ki yüksek gelen doğalgaz faturalarından kurtulmuş olacaksınız. Maksimum ısıya kavuşmak için eskisinden daha az kombi ayarlamaları yapabilirsiniz. Bakım sonucu kombi ile peteklerin daha verimli çalışmaları sağlanıyor. Tüm odaların da sıcalık dereceleri aynı olacaktır. Bu durum odalar arası ısı değişimlerinin olmaması da sağlıyor. Özellikle sağlıksal sorunlar yaşamamak için ısı değişimlerinin olmaması önemlidir. Paslanma ya da uzun süreli pislenmelerinde olmaması esas alınıyor. Kombi ile peteklerin de uzun ömürlü olmasını ve daha tasarruflu olarak çalışmasını sağlayacaksınız.