Kombi Servisi Çağır | Kombi Bakımı

Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Arıza Tespit ve Tamir
Acil Kombici
0(553) 847 50 28
0(216) 611 49 29
WhatsApp Hattı
0(553) 847 50 28
Mobil & Whatsapp

Kombi Servisi Çağırmadan Önce Pratik Çözümler

Kombi Tamircisi Çağırmadan Önce Mutlaka Okuyun!

Kombi arızalarında servis çağırmadan önce kullanıcının yapacağı pratik çözümler mutlaka uygulanmalıdır. Günümüzde kullanılan kombi suyu biterse veya basınç azalırsa emniyet açısından çalışmamaktadır. Kombi sigortası kapalı olabilir, en önemlisi gaz vanası kapalı olabilir mutlaka kontrol edilmelidir. Veya konum anahtarı istenilen konumda olmayabilir. Bu kontroller yapıldıktan sonra yine çalışmaz ise kombinizin mutlaka yetkili servisini arayarak yardım istenmelidir. Cihaz için de her yıl bakım yapılmalıdır. Yetkili servisi arayarak cihazın arıza kodları konusunda servis teknisyenleri bilgi vermektedir. Bu sayede duruma hızlı ve yerinde müdahale edilmesini sağlayarak kombi kullanımı aksamamış olur.

Kombi bakımı nasıl yapılır? Bakım yapılmazsa ne olur?

Gün İçinde Yetkili Servis Hizmetleri

Klima servisi olarak eğitimli teknisyenler, ücretsiz keşif hizmetleri, aynı gün bakım ve yerinde onarım imkanları, orijinal yedek parça ve aksesuarlar ile klima çözümlerinde satış öncesi ve sonrasında kullanıcıya destek verilmektedir. Klima gürültülü çalışıyor ise montaj aşamasında hata olabilir. Veya filtrede kirlilik oluşmuştur, motorda oluşan dengesizlik veya da çeşitli fiziksel hatalardan dolayı sesli çalışıyor olabilir. Bu cihazlarda temizlik oldukça önemlidir. Bakımları düzenli bir şekilde hiç aksamadan yaptırılmalıdır. Klima kullanımında önemli olan diğer bir konu ise kullanma talimatını mutlaka okumalı yazılan talimatlara uyarak kullanılmalıdır. Kullanıcı olarak aklınıza takılan tüm sorular ve teknik bilgiler için yetkili servisi arayarak bilgi alabilirsiniz. Her marka cihazın kullanımı farklı olduğu için kullanma kılavuzu mutlaka saklanmalıdır.

Kombi Arıza Kodları ve ÇözümüKombi ve Klima servis, bakım, tamir ve montaj hizmetlerimiz için BİZİ ARAYIN · Uzmanına Sorun.  7/24 Yetkili Bölge Servisi, Kombi Tamircisi En Yakın,
Kombi Tamircisi

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp RA(CTA)