Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Arıza Tespit ve Tamir
Acil Kombici
0(553) 847 50 28
0(216) 611 49 29
WhatsApp Hattı
0(553) 847 50 28
Mobil & Whatsapp

Kombi Servisi 7/24 Kusursuz Müşteri Hizmeti.

Kombi Bakımı

Her kullanılan eşya belirli süre sonra kesinlikle bakımı yapılması gerekmektedir. Kombi servisi, yıl içerisinde 6 ayda bir periyodik bakımını yaptığı gibi herhangi arızası meydana geldiği an yardıma koşmaktadır. Bu tarz teknoloji ürünlerini kesinlikle kendi servislerinden yararlanılmalı ve herhangi bir tamirciye yaptırılmaması gerekmektedir Çünkü arızayı gidereceği yerde daha fazla arıza verme ihtimali yüksektir.

Kombi servisi dilediğiniz zaman gelerek anında sıkıntısını çözmektedir. Ayrıca yedek parça takımı işleminde bir yıl gibi garanti vererek ömrünü daha da uzatmaktadır. Kombilerin ömrünü artırmak için kesinlikle düzenli şekilde bakımı olması takip edilmelidir. Takip edilen bakım sonrasında uzun yıllar kullanımı artacak ve çalışma alanı gelişim gösterecektir.

Kombi servisi her türlü bakım, onarım, tamir ve en önemlisi montaj için hızlı şekilde kapınıza yer alacaktır. Yeni alınan kombileri servisi dışında hiçbir şekilde başka yerden yardım alınmamalıdır. Aksi takdirde montaj sırasında daha büyük sıkıntı vererek arızalanmasına sebep olunacaktır. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak talep ve isteklerinizi dile getirerek işinizi kolaylaştırmaktır.

Kombi bakımı her iki açıdan da önemli olduğundan dolayı kesinlikle ihmale gelmez. Kombinin ön kapağı açılarak tüm parçalara zarar verilmeden temizlenir. Bundan sonra artık rahatlıkla ve güven içerisinde kombinizi kullanabilirsiniz. Tek yapılması gereken senede bir defa bile olsa kombilerin bakımları, onarımları kesinlikle servislerden geçirilmesi şarttır. Soba gibi içi dolduğu zaman gazı içeri vermemesi için şarttır.

 

KOMBİ BAKIMINDA NELER YAPILIR

 

1- Kombinin Bacası temizlenir

2- Kombinin Fanı temizlenir

3- Yanma hücresi temizlenir

4- Çakmakların ayarı yapılır

5- İyonize temizlenir

6- Sıcaklık sensör direnç ölçümü yapılır

7- Desibel kontrolü yapılır

8- Baca çekiş ölçümü yapılır

9- Alev çıkış basıncı ölçülür

10- Alev ayarı yapılır

11- Ana ejanjör temizlenir

12- Peteklerin dönüş filtresi temizlenir

13- Genleşme tankı azot basıncı kontrol edilir

14- Peteklerin havası alınır

15- Reglaj ayarı yapılır

Kombi Servisi 7/24 Kusursuz Müşteri Hizmeti.

Kombi Servisi Çağır  Profesyonel Hizmet İçin Arayınız !

SADECE BİR TELEFON UZAĞINIZDAYIZ !

Kombi servisi alanında uzman ve sertifikalı ekiplerimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Önce kombinizin arızasını tespit ediyoruz ve sonrasında size yapılması gerekenleri anlatıyoruz. Hangi yolun sizin için mantıklı olacağına birlikte karar veriyoruz. Verdiğimiz tüm kombi arıza iş ve işlemlerimiz garantilidir. Ayrıca tamirlerimizde sadece orjinal parça kullanılmaktadır.
Copyright © Kombi Servisi Çağır Tüm Hakları Saklıdır. Kombi Servisi Bakım ve Montaj Tamiri Profesyonel Kombi Servis Hizmetleri Avrupa ve Anadolu Yakası Web Tasarımı & Seo [elfsight_whatsapp_chat id=”2″]
WhatsApp RA(CTA)