Kombi Servisi Çağır | Kombi Bakımı

Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Arıza Tespit ve Tamir
Acil Kombici
0(553) 847 50 28
0(216) 611 49 29
WhatsApp Hattı
0(553) 847 50 28
Mobil & Whatsapp

Beşiktaş Kombi Servisi

Isı yalıtımı olan evler her sene aynı oranda ısınmıyor şeklinde şikayetler gelebilir. Bunun nedeni ısı yalıtımıyla değil, kombi bakımıyla alakalıdır. Yeterince bakım yapılmayan kombilerin verimi düştüğü için ısınma ve sıcaklık verme oranında da ciddi farklar olabilir. Bu nedenle hizmetlerimiz arasında yer alan Beşiktaş kombi servisi her ailenin yaptırması gereken önemli hizmetlerden biridir.

Kombi bakımı yaptırdığınız zaman gücünü tam olarak kullanan bir cihaza sahip olduğunuz için ısınmanızda ciddi farklar olacaktır. Adeta ilk almış gibi kullanibilecek, temizlenen kombinizin ömrü de bu sayede uzayacaktır. Elektrik faturasındaki düşüş de sizi mutlu edecektir. Bir diğer önemli hizmetimiz ise peteklerinizin bakımıdır. Sadece kombi kimi zaman tam verim alabilmek için yeterli değildir. Çünkü her ne kadar sorunsuz çalışıyor olsa da tüm bunlar bir sistemin parçasıdır ve birinde oluşan problem diğerlerinin sorunsuz çalışmasını da etkileyecektir. Cihazdan kuvvetle çıkan sıcak su petek borularına takılırsa yeteri kadar verim alınmaz ve Beşiktaş petek temizliği gerekir. Bunun için kullanılan kimyasallarla boruların kireç tutan yerleri de temizlenir, böylece sıcak suyun dolaşımı oldukça hızlı ve sorunsuz bir hale gelir.

Sadece kombi hizmetleri anlamında değil aynı zamanda Beşiktaş doğalgaz sobası anlamında da teknik destek hizmeti vermekteyiz. Doğalgaz sobasını kullananlar da bazı farklı problemlerle karşılaşabilir, ya da bakımları için ekibimizle irtibat kurabilir.

Kombi Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombinize bakım yaptırmaya karar verdiğiniz zaman gelen servisimiz size tüm teknik detaylarla ilgili bilgi vererek her aşamayı anlatarak yapacaktır. Dilerseniz sormak istediğiniz tüm sorulara yanıt alabileceksiniz. Bunun için öncelikle kombi servisi için gelen ekibimiz kombinizi açarak kirli suyu dökecek ve kombinin parçalarını tek tek çıkararak temizleyecektir. Bunlara yanma odası, fan, brülör de dahildir.

Genleşme tankına da bakacak olan ekibimiz buradaki basıncı istenilen orana getirecek ve gerekiyorsa hava basacaktır. Kalorifer dönüş filtresini de ayarladıktan sonra sızdırma olup olmadığına bakacak. Hem gaz hem su için bazı testler yaparak kombiye temiz su koyacak ve tüm parçaları da takarak kombiyi çalıştıracak. Böylece sıfır ayarında bakımlı bir kombiniz olacak.

Beşiktaş Kombi ServisiBeşiktaş Kombi Tamiri, Beşiktaş Kombi Bakım, Beşiktaş, Baymak, Viessmann, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Airfel, Alarko, Aristo Kombi Servisi, Demirdöküm Beşiktaş kombi servisi

WhatsApp RA(CTA)