Kombi Servisi Çağır | Kombi Bakımı

Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Arıza Tespit ve Tamir
Acil Kombici
0(553) 847 50 28
0(216) 611 49 29
WhatsApp Hattı
0(553) 847 50 28
Mobil & Whatsapp

Bakırköy Kombi Servisi

Kombiniz ve ısıtma tesisatınızla ilgili bir çok bakım ve temizlik hizmeti sunarak daha güvenli ve sorunsuz ısınmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Gelişen teknolojiyle beraber kullandığımız cihazlar ve profesyonel ekibimiz size daha iyi hizmet sunmak için çalışıyor. Tüm teknik problemleri çözüme kavuştururken özellikle Bakırköy kombi bakımı için de sizi bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Çünkü bu bakımların hem aile ekonomisi açısından hem de güvenlik açısından önemini bilmenizi istiyoruz.

Doğalgazın en fazla kullanılan ısınma araçlarından biri olması beraberinde bunun iyi ve sorunsuz kullanılması gerekliliğini de getiriyor. Çünkü kombi cihazlarının bakımını yaptırarak kullanmak hem ömrünü uzatıyor hem de yakıt tasarrufu yapmanıza imkan veriyor. Biz de sunduğumuz bu hizmetle size kombinizi daha avantajlı kullanma imkanı sağlıyoruz.

Bakırköy Kombi servisi ekibimiz cihazınızda oluşabilecek herhangi bir problemi daha evvelinde görerek ileride oluşabilecek sorunu engellemiş oluyor. Üstelik güvenlik anlamında düşündüğünüz zamanda kullandıığınız bu cihazların bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekiyor. Peteklerinizin yeterince ısındığını düşünüyor olabilirsiniz ya da Bakırköy petek temizliğine ihtiyacınız olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat tüm bu bakımlar geleceğe bir yatırımdır ve ileride oluşacak problemleri büyümeden çözmek bizim en büyük önerilerimizdendir. Üstelik bunu işini severek yapan profesyonel bir ekiple yapıyorsanız sorunsuz ısınmanı keyfini çıkartabilirsiniz.

Bakırköy Kombi Bakımında Neler Yapılıyor?

Kombinizin bakımını yaptıracağınız zaman öncelikle gelen ekibimiz size Bakırköy doğalgaz sobası, petekler, kombi cihazı hakkında detaylı bilgilendirmeleri yapıyor. Eğer bir arıza nedeniyle ekibimizi çağırmışsanız öncelikle bu arızaya odaklanıyor. Fakat sadece bakım için ekip oradaysa ilk olarak sıcak su ve kaloriferlerin durumuna bakıyor. Ardından su sızdırma kontrolüne geçiyor. Buradan başarılı sonuçlar alındıysa tozlanma kontrolüne sıra geliyor. Gerektiği yerde tüm bu işlemler esnasında ekiplermiz tadilatları yapıyor.

Yanma odası brülörü temizlendikten sonra baca fanının da temizliği sağlanıyor. Cihazın iç aksamına bakarak elektrik devrelerinde bir problem olup olmadığına bakılıyor. Genleşme tankı kontrolü esnasında basınç seviyesi olması gereken düzeye getiriliyor. Pislik tutucu filtresi de temizlendikten sonra kombi bakımınız sonuçlanmış oluyor. Buna ek olarak yapılan petek temizliğiyle sıcak suyun evin içerisinde sorunsuz dolaşması sağlanıyor.

Servisi ile Aynı Gün Anında Hizmet. Yedek Parça ve İşçilik Garantisi! Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı, 7/24 Acil Bölge Servisi! İstanbul Bölge ServisiKombi Bakımında Kampanya. 1 Yıl Parça Garantisi. Bakırköy Demirdöküm Kombi Servisi Kombi tamiri

WhatsApp RA(CTA)