Kombi Servisi Çağır | Kombi Bakımı

Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Arıza Tespit ve Tamir
Acil Kombici
0(553) 847 50 28
0(216) 611 49 29
WhatsApp Hattı
0(553) 847 50 28
Mobil & Whatsapp

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi Bahçelievler

Hava sıcaklıklarının düşmeye başladığı sonbahar ayları, bir yandan kışa hazırlıkla geçen zamanlardır. Yapılması gereken hazırlıkların başında evimizin ısıtma ihtiyacı ile ilgili faaliyetler gelir. Bunlardan biri de şüphesiz kombimizin bakımıdır. Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi Kalite, estetik ve konfora değer veren biri olarak siz, kombinizi elbette Türkiye’nin nesillerdir sıcak su, ısıtma, soğutma ve iklimlendirmede lider markası olan Demirdöküm’den aldınız ve elbette, kalitesine güvenip beğenerek aldığınız ürününüzü uzun yıllar boyunca ailenizle keyif ve güvenle kullanmak istiyorsunuz.

Evinizin ve işyerinizin ısınmasında kullandığınız kombi cihazınızın rutin bakımlarını yaptırmak hem cihazınızın performansını, hem de ömrünü uzatacaktır. Bu bakımdan işini bilen bir uzmanın cihazınızın doğru şekilde montajını gerçekleştirmesinin yanında yıllık rutin bakımlarının da aksatılmadan yapılması gerekir.

Kombinizin devreye sokulmasından önce yapılacak kontrol ve bakım oluşabilecek muhtemel arızaların önceden tespit edilip giderilmesi, bu arızalardan kaynaklanacak tamir masraflarının önlenmesi, kullanım sürecinde verimin artmasıyla yakıt tasarrufu sağlanması gibi avantajlar sunar. Bu bakımdan cihazınızı yılda en az bir kez bakımdan geçirilmesi önem arz eder.

Ortalama 4 kişilik bir çekirdek ailenin bir yıllık doğalgaz harcamasının 6000 TL olduğu düşünülürse, %17’lik yakıt tasarrufu, aile bütçesine 800 TL’lik bir katkı sağlayacaktır. Rezervlerin azaldığı, savaşlar ve bölgesel krizler nedeniyle enerji fiyatlarının durmaksızın yükseldiği bir dönemde, yakıt tasarrufu gerek aile bütçesi, gerek ülke ekonomisi açısından büyük öneme sahiptir.

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi kombi cihazınızın ömrünü uzatmak, kış ayları boyunca onu keyif ve güvenle kesintisiz kullanmanızı sağlamak, ekonomik kayıpların önüne geçmek üzere yapılması gereken bakım hizmetinde de biz devreye giriyoruz.

Profesyonel ve deneyimli uzman kadromuzla size hızlı, titiz ve garantili servis hizmetleri sağlamak vazgeçilmez prensibimizdir.

Yıllardır Demirdöküm servisi olarak İstanbul çapında müşterilerimize sunduğumuz güven, kalite garantili servis ve güler yüzlü hizmetimiz ile üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamanın ve her geçen gün yeni müşteriler kazanmanın onurunu yaşamaktayız.

İstanbul ’un Anadolu ve Avrupa Yakası ’nda yer alan 39 ilçenin tamamında hizmet vermekteyiz. İster Adalar’da ikamet ediyor olun ister Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar veya Zeytinburnu ’nda, kalite garantili, güven yaratan ve güler yüzlü hizmetlerimizden mahrum kalmayacaksınız.

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Tamiri olarak her türlü kombi montajı, kombi bakımı ve kombi tamiri ihtiyacınızda size sadece bir telefon kadar yakınız.

Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi
Bahçelievler Demirdöküm Kombi Tamiri
Bahçelievler Demirdöküm Kombi Bakımı

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp RA(CTA)