Kombi Servisi Çağır | Kombi Bakımı

Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Arıza Tespit ve Tamir
Acil Kombici
0(553) 847 50 28
0(216) 611 49 29
WhatsApp Hattı
0(553) 847 50 28
Mobil & Whatsapp

Bahçelievler Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi Bahçelievler

Bozulan ve bakımı gelen kombinize profesyonel hizmet sunmak için çalışıyoruz. Özellikle kış aylarına girmeden, kombi bakımı yaptırmak yaşam kaliteniz ve sağlığınız açısından büyük önem taşımaktadır. Olması gereken de yılda en az 2 kez kombi bakımınızı yaptırmaktır. Yaptırdığınız bakımlardan verim almak ve sağlığınızı tehdit etmemek adına, kombi bakımınızı mutlaka yetkili servislere yaptırmanız gerekmektedir. Bahçelievler Buderus kombi servisi olarak, profesyonel hizmet anlayışımızla en kaliteli kombi servislerini sunuyoruz. Ekibimiz işini en iyi şekilde tamamlayan kişilerden oluşmaktadır. Sizlere layık olmak için hep daha iyiyi yakalamaya çalışıyoruz.

Bahçelievler Buderus Kombi Hizmetleri

Bahçelievler Buderus kombi servisi olarak, kombinize ait her türlü arıza onarımı, parça değişimi, düzenli bakım durumlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimiz Buderus marka adına yetkili bir servistir. Bu nedenle sunduğumuz tüm hizmetlerde belirtilen süre içerisinde garanti vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman, irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Buderus kombi servisi olarak, kombi arızası durumlarında değiştirdiğimiz parçalar, yüzde yüz orijinal yedek parçalardır. Yan ürün kesinlikle kullanılmamaktadır. Kombi gibi hayati risk taşıyan cihazlarda, orijinal yedek parça dışında hiçbir ürün kullanılmamalıdır.

Kullanılan düşük kaliteli yedek parçalar kısa sürede tekrara arıza yaratmakta ve farklı arıza durumları yaratarak gaz kaçağına sebep olmaktadır. Firmamız kombi adına tüm bilgi birikimine sahiptir. Hangi durumlarda nasıl riskli durumların gelişebileceği konularına oldukça hakimdir. Bu nedenle yaptığımız işi layığıyla yerine getirmeyi hedefliyoruz. Sunduğumuz hizmet sonrasında mutlaka kaçak kontrolü yaparak gelişebilecek tehlikeli durumları göz önünde bulunduruyoruz.

Buderus kombi servisi olarak, kombinize yenilikçi çözümler arayışındayız. Sizlere sunduğumuz hizmetleri gerçekleştirirken, en yeni teknikleri kullanarak, kombi ömrünü uzatmayı amaçlıyoruz. Kombi bakımlarında gelişen tekrar arıza durumlarının, %60 oranı kombiden, %25 diğer sebeplerden, %15 oranı ise bakım sırasında yeterli hizmet sağlanamamasından kaynaklanmaktadır. Bu oran oldukça ciddi bir orandır.
Yetkili servisimiz tüm bu olumsuz riskleri ortadan kaldırmak adına çeşitli çalışmalar yaparak, personelini etkin bir şekilde iş bitiricilik adına yetiştirmiştir. Bu anlamda sizlerin yaşayabileceği tüm sorunları ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Sizler için araştırıyor, en yeni teknik ve çözümleri sizlerle buluşturuyoruz. Doğru ve güvenli hizmet için bize hemen ulaşın.

Bahçelievler Buderus Kombi Servisi
Bahçelievler Buderus Kombi Bakımı
Buderus Kombi Servisi

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp RA(CTA)