Kombi Servisi Çağır | Kombi Bakımı

Kombi Servisi 7/24 İstanbul Kombi Arıza Tespit ve Tamir
Acil Kombici
0(553) 847 50 28
0(216) 611 49 29
WhatsApp Hattı
0(553) 847 50 28
Mobil & Whatsapp

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi

Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi Kış aylarında evlerinizi ısıtan kombiler büyük bir önem taşımaktadır. Kombinizde herhangi bir aksaklık çıktığı zaman özellikle de kışın sizi perişan edecektir. Tüm bu aksiliklere karşın kombilerin bakımının düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Bir sıkıntı olsun veya olmasın her sene mutlaka bakım yaptırılması şarttır. İstediğiniz takdirde acil kombi servisini çağırabilirsiniz. Çünkü kombiler hayati önem taşır. Bakım yapılmayan kombiler sizi canınızdan edebilir. Bu yüzden her şeye karşı kombiniz tıkır tıkır çalışırken bile her sene kontrolünü yaptırmak sizin ve ailenizin güvenliği için daha iyi olacaktır. Genelde bakımı kombinin çalışmadığı zamanlarda yani yaz aylarında yaptırmak daha doğru olacaktır. Eğer kışın yapılırsa bu işlem sizi biraz soğuk kış günlerinde sıkıntıya sokabilir.

Avcılar Demirdöküm Kombi Bakımını Uzmana Bırakın!

Kombi bakımı için uzman ve bilgi sahibi olması gerekir. Evde kendi başınıza bakım yapmak doğru olmayacaktır. Kışa girmeden kombinizi uzman servisimizin güvenilir ellerine emanet ederek kendinizi ve evinizi sorunsuz bir kışa hazırlarsınız. Avcılar Demirdöküm Kombi Nasıl ki kendinizi kalın kıyafetlerle kışa hazırlıyorsanız kombilerinde bakımı ile kış için hazır hale gelmesi gerekir. Eğer böyle bir ihtiyaç duymuyorsanız gün geçtikçe kombi size daha büyük masraflar çıkaracaktır. Çünkü kombi cihazının petekleri temizlenmezse bazen kireçlemeler yapar ve suyun işleyişini kısıtlar. Ayrıca cihazda biriken tozlarda yani yanma hazinesinde biriken tozlar, meme gözeneklerindeki tozlar, prop gözleri, fan motorundaki tozlar temizlenmelidir. Baca bağlantısı da temizlenip tıkanmalar önlenmelidir. Böyle durumlarda tecrübe sahibi ekibimize ulaşarak kombinizin bakımını ve temizliğini yaptırabilirsiniz. Böylece kombide sıkıntı yaşamadan ısınmanız teklemeden güzel bir kış mevsimini sıcak ve rahat atlatabilirsiniz. Her ihtimale karşı bakım şarttır. Kombi bakımı gibi küçük masraflardan kaçmak ilerleyen zamanlarda daha büyük sıkıntılar ve masraflar çıkaracağını gösterir.

Tüm bu sıkıntıları yaşamadan uzman teknik servisi ile hem güven altına alınmış olursunuz hem de maddi açıdan daha büyük sıkıntılar yaşamamış olursunuz. Eğer evinize gelen servis sizden bir elektrik süpürgesi ve bez istiyor ise bu yöntemle kombinizin bakımını yapıp sizden ücretini alıp gidiyorsa bu sağlıklı bir yöntem olmayacaktır. Avcılar Demirdöküm Kombi Maalesef ki böyle hizmet veren servisler vardır. Bu yaşanması istenmeyen durumlardandır. Çünkü çok sürmeden tekrar kombi arıza verecektir. Bu yaptıkları sözde bakım sadece sizi birkaç gün daha idare edecektir. Sonrasında tekrar bir servis çağırmak durumunda kalırsınız. Eğer bu yöntemle evinize kombi bakımı yapmaya gelen servisler olursa müsaade etmeyin. Ayrıca kombinin sökülüp götürülmesi tarihte kalmıştır. Gerekmedikçe kombinizin sökülüp götürülmesi gerektiğini söyleyen kişilere itibar etmeyin. Gerekirse başka bir servis arayıp çağırabilirsiniz. Kombi bakımı kombi servisi ve hizmeti uzmanlık, tecrübe gerektirir. İşini ehli ile yapmayanlara kombi cihazlarınızı yaptırmayın! Bize ulaşın, kışı rahat geçirin!

Kombi Bakım Yöntemlerimiz Nasıl?

Kombi servisi kombi bakımı yapılırken;

 • İlk önce kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.
 • Kombinin her bölümü kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Emniyet kontrolü yapılması şarttır.
 • Ateşleme otomatiğinin gaz kesme bölümü kontrol edilir.
 • Bacalı cihazlarda bacanın çekişi ve baca sensöru kısımları test edilir.
 • Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç kapsamında gaz ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Kombiye ait olan işlemlerden olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Kombideki ısıtma ve sıcak su üreten bölümler kontrol edilir.
 • Birinci ısı eşanjörü test edilir.
 • Kombinin elektronik çalışışı kontrol edilir.
 • Kalorifer ve sıcak su hattında pislik birikip birikmediği kontrol edilir. Eğer biriktiyse hemen temizlenir.
 • Su şalteri filtresinin kontrolü özenli bir şekilde yapılmalıdır. Kirlilik varsa filtrenin temizliği yapılır.
 • Su debisinin de ayarları kontrol edilerek işlem tamamlanır.

Tüm bu işlemler adım adım titizlikle yapıldıktan sonra tozlanma, kirlenme tıkanma görülen yerlere anında müdahale yapılırsa artık kombinin bakım işlemi sorunsuz bir şekilde halledilmiş olacaktır. Böylece hem içiniz rahat hem de kışın eviniz sıcak olmaya devam edecektir. Aksi takdirde bakım yapılmazsa ilerleyen zamanlarda peteklerin borularında da tıkanmalar görülecek ve ne kadar kombi ayarınızı yükseltirseniz yükseltin eviniz istediğiniz gibi ısınmayacaktır. Çok daha fazla fatura gelmesine sebep olacaktır. Böylece size daha pahalı ya mâl olacaktır. Bu sıkıntıları yaşamak yerine kombi ve petek bakımlarınızı her sene yaptırarak daha ucuz bir işlem yaptırmış olursunuz.

DemirDöküm kombi Yetkili Servis, DemirDöküm Telefon, DemirDöküm klima servis DemirDöküm servis kaydı, DemirDöküm, Demirdöküm servis istanbul Avcılar Merkez Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi

WhatsApp RA(CTA)